Arçelik servisi

KOCAELİ ARÇELİK SERVİSİ

BuzdolabıTamiri:  Arçelik Kocaeli özel servisimiz, buzdolabı bakım, onarım ve tamirat işlemlerini profesyonel kadrosu ve teknolojik imkanları ile size en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sunuyor. Tecrübeli ve profesyonel kadrosu ile ürününüzün problemini yerinde (gerekirse ücretsiz taşıma servisi ile iş yerimizde) çözüyor ve uygun fiyat, 1 yıl onarım garantisi ile size sunuyor. Kocaeli'nin tüm bölgelerine (Gölcük,Gebze,körfez,) hizmet vermekteyiz.
Sizde kaliteli, uygun fiyatlı ve güler yüzlü hizmeti tercih edin...

Çamaşır Makinası Tamiri:  Arçelik Kocaeli özel servisimiz, Çamaşır Makinası bakım, onarım ve tamirat işlemlerini profesyonel kadrosu ve teknolojik imkanları ile size en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sunuyor. Tecrübeli ve profesyonel kadrosu ile ürününüzün problemini yerinde (gerekirse ücretsiz taşıma servisi ile iş yerimizde) çözüyor ve uygun fiyat, 1 yıl onarım garantisi ile size sunuyor. Kocaeli'nin tüm bölgelerine (Gölcük,Gebze,körfez,) hizmet vermekteyiz.
Sizde kaliteli, uygun fiyatlı ve güler yüzlü hizmeti tercih edin...

Bulaşık Makinası Tamiri:  Arçelik Kocaeli özel servisimiz, Bulaşık Makinası bakım, onarım ve tamirat işlemlerini profesyonel kadrosu ve teknolojik imkanları ile size en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sunuyor. Tecrübeli ve profesyonel kadrosu ile ürününüzün problemini yerinde (gerekirse ücretsiz taşıma servisi ile iş yerimizde) çözüyor ve uygun fiyat, 1 yıl onarım garantisi ile size sunuyor. Kocaeli'nin tüm bölgelerine (Gölcük,Gebze,körfez,) hizmet vermekteyiz.
Sizde kaliteli, uygun fiyatlı ve güler yüzlü hizmeti tercih edin...

Arçelik Servis ağı

Arçelik ürünlerinin teknik servis arızaları, montaj ve bakımları hakkında bizimle irtibata geçebilirsiniz. Arçelik Teknik Servisine sol alt köşede bulunan ARA butonuna tıklayarak  bize ulaşabilirsiniz

Arçelik Beyaz Eşya Servis olarak kombi tamiri, bakımı ve servis hizmeti vermekteyiz. Servisler konusunda uzman ekipler tarafından 1 yıl parça ve hizmet garantili olarak yapılır. Üstün servis ağımızla hizmetinizdeyiz

Şimdi Ara Canlı Yardım